OD
DO
cs

Pobytové balíčky

Zimní pobyt SPECIÁL na 4 dny na Klínovci ve Wellness hotelu Nástup

3 noci / 4 dny polopenze

Cena od 3 690 Kč

NÁŠ
TIP

Zimní pobyt SPECIÁL na 6 dní na Klínovci ve Wellness hotelu Nástup

5 nocí / 6 dní polopenze

Cena od 5 690 Kč

TOP
NABÍDKA

Zimní pobyt EKONOMI na 6 dní na Klínovci ve Wellness hotelu Nástup

5 nocí / 6 dní polopenze

Cena od 5 090 Kč

LAST
MINUTE

Akce a novinky

 

Ideální lyžařské podmínky na Klínovci

Užijte si víkend s parádně připravenými sjezdovkami ve ski areálu Klínovec. V provozu denně od 9:00 do 16:00. Večerní lyžování od 16:00 do 21:00. Sníh: 130-150 cm. 

 

InterSkiregion Fichtelberg – Klínovec

Využijte i tento rok úspěšnou přeshraniční spolupráci s Německem a užijte si až 33 km sjezdových tratí. Cena od jeden a půl denních permanentek! Přes hranice a mezi vrcholy Vás zdarma převeze skibus za 10 minut.

 

Nabídka zaměstnání

Nabídka zaměstnání v hotelu Nástup. Prohlédněte si aktuální pozice a přidejte se do našeho skvělého týmu! Více info zde.

Hotel Nástup - ubytování Skiareál Klínovec, Krušné hory

Hotel Nástup je luxusní čtyřhvězdičkový horský hotel, který se nachází v centru Skiareálu Klínovec přímo u nástupní stanice třísedačkové lanovky "Dámská". Hotel nabízí svým hostům komfortní i cenově dostupné ubytování ve 3 apartmá, 20 suitách a 9 pokojích v nádherné přírodě Krušných hor. Těšit se můžete na volný vstup do bazénu pro všechny hotelové hosty, na různé druhy saun, šírokou nabídku masáží, vodoléčbu či různé zábaly. Velmi vkusně a moderně zařízená restaurace s nádherným výhledem na panorama Krušných hor je proslulá tradiční přípravou pokrmů z těch nejkvalitnějších surovin, příjemným prostředím a profesionální obsluhou. V hotelu je také Lobby bar a slunná terasa s grilem. Širokou nabídku služeb hotelu doplňuje sportoviště, zasedací místnost a konferenční sál pro uspořádání Vaší akce.

 

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou teplého a studeného bufetu,parkování na monitorovaném parkovišti, bezdrátové připojení k internetu v celém objektu a volný vstup do hotelového bazénu.