Wellnes, Spa Wellnes, Spa - fotka 2

Kvalita a délka života není určována pouze genetickou predispozicí, ale i tím, jak o sebe během života pečujeme. Pokud tedy hledáte místo k odpočinku a relaxaci, je to právě u nás.

V našem saunovém světě se uvolníte, načerpáte nové síly a posílíte imunitu. K dispozici je jak klasická finská sauna, tak infra sauna, popřípadě aroma sauna (zmírňující respirační potíže) spolu s vnitřním vyhřívaným plaveckým bazénem s vířivkou, masážní stěnou s vodním hřibem, či vodopádem. Můžete využít také kondiční koutek, nebo jen tak posedět u baru s občerstvením.

V péči našeho vyškoleného personálu zapomenete na stres v práci, namožené svaly ze sportovního klání či starosti s dětmi. Již během jedné masáže se zbavíte fyzického i psychického napětí a díky naší přírodní kosmetice dostane vaše pleť svěží vzhled. Připravili jsme pro vás pestrou nabídku relaxačních tělových a kosmetických procedur k dosažení celkové harmonie těla i mysli. Zabalíme Vás do parafínu, prokrvíme Vaše tělo pomocí hydroterapie, budeme Vás stimulovat barevným světlem tak, abyste se po psychické stránce cítili jako znovuzrození. 


Nabídka masáží

Masáž celého těla 30 min

Masáž celého těla 60 min

Masáž obličejová 20 min

Masáž nad 30 min

Masáže

Po pár dnech plných relaxace a sportu v našem hotelu Vás doma zaručeně nepoznají!

Slevy

Nabídka akčních balíčků na období 1.3.-17.3.2019 je pro vás připravena zde.

Akční nabídka pro termín 1.3.-17.3.2019: ubytování na 2 noci - sleva 15 %

Sleva u skupinové turistiky a firemní turistiky dle dohody.

Objednávka akčního balíčku

{checkIn:validation}{name:validation}{email:validation}