Wellnes, Spa Wellnes, Spa - fotka 2

Kvalita a délka života není určována pouze genetickou predispozicí, ale i tím, jak o sebe během života pečujeme. Pokud tedy hledáte místo k odpočinku a relaxaci, je to právě u nás.

V našem saunovém světě se uvolníte, načerpáte nové síly a posílíte imunitu. K dispozici je jak klasická finská sauna, tak infra sauna, popřípadě aroma sauna (zmírňující respirační potíže) spolu s vnitřním vyhřívaným plaveckým bazénem s vířivkou, masážní stěnou s vodním hřibem, či vodopádem. Můžete využít také kondiční koutek, nebo jen tak posedět u baru s občerstvením.

V péči našeho vyškoleného personálu zapomenete na stres v práci, namožené svaly ze sportovního klání či starosti s dětmi. Již během jedné masáže se zbavíte fyzického i psychického napětí a díky naší přírodní kosmetice dostane vaše pleť svěží vzhled. Připravili jsme pro vás pestrou nabídku relaxačních tělových a kosmetických procedur k dosažení celkové harmonie těla i mysli. Zabalíme Vás do parafínu, prokrvíme Vaše tělo pomocí hydroterapie, budeme Vás stimulovat barevným světlem tak, abyste se po psychické stránce cítili jako znovuzrození. 


Nabídka

Masáž celého těla 30 min

Masáž celého těla 60 min

Masáž obličejová 20 min

Masáž nad 30 min

Masáže

Po pár dnech plných relaxace a sportu v našem hotelu Vás doma zaručeně nepoznají!

Slevy

Sleva u individuální turistiky - ubytování nad 10 tis. Kč - 10% sleva, ubytování nad 20 tis. Kč - 20% sleva, platné pro měsíce červen, září, říjen a listopad 2018.
Skupinové firemní slevy dle dohody, individuální.

V období od 1.září do 24.prosince 2018 je polopenze zdarma jako bonus pro ubytování na 4 a více nocí.

Živá hudba

Zajistíme Vám doprovodné disko, živou hudbu či soukromý koncert, dle Vašich požadavků a přání, na míru Vašim firemním akcím, či soukromým večírkům…

Objednávka akčního balíčku

{checkIn:validation}{name:validation}{email:validation}