Pracovat se občas musí i při rekreačním pobytu, u nás tedy mohou společnosti pořádající konference spojit příjemné s užitečným. Přes den můžete relaxovat, či věnovat se teambuildingovým aktivitám (které Vám můžeme sami zorganizovat), večer Vám dáme k dispozici malý konferenční sál s kapacitou do 30ti osob k sezení, s promítacím plátnem a velkou obrazovkou, odděleným od ostatních prostor hotelu, kde budete mít naprostý klid pro Vaše jednání. Můžeme nabídnout také catering individuálně  na míru Vašim potřebám.

Místnost je vybavena Wi–Fi připojením k internetu a osvětlena velkými okny s přirozeným světlem, se vstupem na balkon.

Konferenční sál se využívá také jako Karaoke sál, aby si zpívající hosté užili soukromí pro své umělecké výkony, a zároveň „nerušili“ ostatní v restaurační části, která je od konferenčního sálu oddělena.

Máme řešení pro všechny možné i nemožné situace a přání hostů.

Přijďte si k nám zazpívat.

Karaoke 2
Slevy

Sleva u individuální turistiky - ubytování nad 10 tis. Kč - 10% sleva, ubytování nad 20 tis. Kč - 20% sleva, platné pro měsíce červen, září, říjen a listopad 2018.
Skupinové firemní slevy dle dohody, individuální.

V období od 1.září do 24.prosince 2018 je polopenze zdarma jako bonus pro ubytování na 4 a více nocí.

Živá hudba

Zajistíme Vám doprovodné disko, živou hudbu či soukromý koncert, dle Vašich požadavků a přání, na míru Vašim firemním akcím, či soukromým večírkům…

Objednávka akčního balíčku

{checkIn:validation}{name:validation}{email:validation}