Pracovat se občas musí i při rekreačním pobytu, u nás tedy mohou společnosti pořádající konference spojit příjemné s užitečným. Přes den můžete relaxovat, či věnovat se teambuildingovým aktivitám (které Vám můžeme sami zorganizovat), večer Vám dáme k dispozici malý konferenční sál s kapacitou do 30ti osob k sezení, s promítacím plátnem a velkou obrazovkou, odděleným od ostatních prostor hotelu, kde budete mít naprostý klid pro Vaše jednání. Můžeme nabídnout také catering individuálně  na míru Vašim potřebám.

Místnost je vybavena Wi–Fi připojením k internetu a osvětlena velkými okny s přirozeným světlem, se vstupem na balkon.

Konferenční sál se využívá také jako Karaoke sál, aby si zpívající hosté užili soukromí pro své umělecké výkony, a zároveň „nerušili“ ostatní v restaurační části, která je od konferenčního sálu oddělena.

Máme řešení pro všechny možné i nemožné situace a přání hostů.

Přijďte si k nám zazpívat.

Karaoke 2
Slevy

Ke všem pobytům objednaných od 1.8.2017, na období 1.8.2017- 30.11.2017 dáváme automaticky slevu 10% na ubytování dle platného ceníku, vč. hotelových služeb.

Ke skupinovým pobytům na období 1.8.2017- 30.11.2017 dáváme navíc další slevu 10% v případě ceny ubytování nad 10.000,- kč, 20% v případě ceny ubytování nad 20.000,- kč.

Živá hudba

Zajistíme Vám doprovodné disko, živou hudbu či soukromý koncert, dle Vašich požadavků a přání, na míru Vašim firemním akcím, či soukromým večírkům…

Objednávka akčního balíčku

{checkIn:validation}{name:validation}{email:validation}