Služby hotelu Služby hotelu - fotka 2

V našem hotelu se Vám dostane prvotřídního servisu k uspokojení Vašich přání. Váš den začne příjemným výhledem z okna do přírody. Pokud snídáte, bude pokračovat výtečnou kontinentální snídaní, po které se vydáte strávit den dle svého osobního uvážení.


V létě doporučujeme procházku po okolních turistických stezkách, výlet na kole, bobovou dráhu v nedalekém okolí, lanové centrum, popřípadě návštěvu okolních vesnic s historickými památkami, muzei, či naučnými stezkami. Zimu většinou využívají lyžaři. Z našeho hotelu velmi pohodlně vyjedete na lyžích přímo na nástupiště sedačkové lanovky, která vás vyveze na vrchol Klínovce. Tam se nachází nepřeberné množství sjezdovek a různých dalších lanovek a vleků, jak na českou, tak německou stranu. Popřípadě vyrazíte na běžkách na upravované několikakilometrové tratě, na kterých si na Klínovci velmi zakládáme. Lanovky fungují i v létě, kdy Vás vyvezou na Klínovec a z něj můžete následně pěšky sejít zase zpět k hotelu.


Po příjemně stráveném dni, kdy je každý většinou již fyzicky znaven, může Váš den pokračovat v sauně/ infrasauně, plaváním v bazénu nebo si můžete objednat masáž od naší vyškolené masérky, popřípadě využít chromoterapie. Doporučujeme si masáž zarezervovat předem, jelikož naše masérky jsou v odpoledních/večerních hodinách velmi vytížené.

Váš den s největší pravděpodobností zakončíte v naší příjemné prosklené restauraci s výhledem na sjezdovku při servírované večeři, kdy si vždy můžete vybrat z několika sezónních specialit našeho šéfkuchaře a jeho týmu. Nabídkou jídel uspokojíme jak milovníky masa, tak vegetariány, ale i pro mlsné jazýčky vždy máme na výběr z několika domácích zákusků. Pokud máte vybranou polopenzi, nemusíte mít strach, výběr večeří je i zde velmi pestrý.

Nabízíme také samozřejmě i servírované obědy. V případě, že byste svůj den strávili relaxací v hotelu, popřípadě v blízkosti hotelu, a na oběd se vrátili k nám, budete vítáni mezi 11:00-15:00. V případě menší obsazenosti hotelu mimo sezónu jsme schopni Vám uvařit i mimo tento časový úsek. V našem hotelu jste pro nás vždy na prvním místě.

 

Více informací o restauraci

Váš den s největší pravděpodobností
Pokud se Vám ani

Pokud se Vám ani po výborné večeři nebude ještě chtít spát, nabízíme Vám další zábavu v podobě hry kulečníku, stolního fotbálku, zazpívat si karaoke v separátním salonku, popřípadě si jen tak relaxačně dát drink na našem baru a popovídat si s barmankou/nem. Večerní bar zavíráme až po odchodu posledního zákazníka, je tedy na Vás, zda zůstanete až do rána.

Živá hudba

Zajistíme Vám doprovodné disko, živou hudbu či soukromý koncert, dle Vašich požadavků a přání, na míru Vašim firemním akcím, či soukromým večírkům…

Objednávka akčního balíčku

{checkIn:validation}{name:validation}{email:validation}