Služby hotelu Služby hotelu - fotka 2

V našem hotelu se Vám dostane prvotřídního servisu k uspokojení Vašich přání. Váš den začne příjemným výhledem z okna do přírody. Pokud snídáte, bude pokračovat výtečnou kontinentální snídaní, po které se vydáte strávit den dle svého osobního uvážení.


V létě doporučujeme procházku po okolních turistických stezkách, výlet na kole, bobovou dráhu v nedalekém okolí, lanové centrum, popřípadě návštěvu okolních vesnic s historickými památkami, muzei, či naučnými stezkami. Zimu většinou využívají lyžaři. Z našeho hotelu velmi pohodlně vyjedete na lyžích přímo na nástupiště sedačkové lanovky, která vás vyveze na vrchol Klínovce. Tam se nachází nepřeberné množství sjezdovek a různých dalších lanovek a vleků, jak na českou, tak německou stranu. Popřípadě vyrazíte na běžkách na upravované několikakilometrové tratě, na kterých si na Klínovci velmi zakládáme. Lanovky fungují i v létě, kdy Vás vyvezou na Klínovec a z něj můžete následně pěšky sejít zase zpět k hotelu.


Po příjemně stráveném dni, kdy je každý většinou již fyzicky znaven, může Váš den pokračovat v sauně/ infrasauně, plaváním v bazénu nebo si můžete objednat masáž od naší vyškolené masérky, popřípadě využít chromoterapie. Doporučujeme si masáž zarezervovat předem, jelikož naše masérky jsou v odpoledních/večerních hodinách velmi vytížené.

Váš den s největší pravděpodobností zakončíte v naší příjemné prosklené restauraci s výhledem na sjezdovku při servírované večeři, kdy si vždy můžete vybrat z několika sezónních specialit našeho šéfkuchaře a jeho týmu. Nabídkou jídel uspokojíme jak milovníky masa, tak vegetariány, ale i pro mlsné jazýčky vždy máme na výběr z několika domácích zákusků. Pokud máte vybranou polopenzi, nemusíte mít strach, výběr večeří je i zde velmi pestrý.

Nabízíme také samozřejmě i servírované obědy. V případě, že byste svůj den strávili relaxací v hotelu, popřípadě v blízkosti hotelu, a na oběd se vrátili k nám, budete vítáni mezi 11:00-15:00. V případě menší obsazenosti hotelu mimo sezónu jsme schopni Vám uvařit i mimo tento časový úsek. V našem hotelu jste pro nás vždy na prvním místě.

 

Více informací o restauraci

Váš den s největší pravděpodobností
Pokud se Vám ani

Pokud se Vám ani po výborné večeři nebude ještě chtít spát, nabízíme Vám další zábavu v podobě hry kulečníku, stolního fotbálku, zazpívat si karaoke v separátním salonku, popřípadě si jen tak relaxačně dát drink na našem baru a popovídat si s barmankou/nem. Večerní bar zavíráme až po odchodu posledního zákazníka, je tedy na Vás, zda zůstanete až do rána.

Slevy

Nabídka akčních balíčků na období 1.3.-17.3.2019 je pro vás připravena zde.

Akční nabídka pro termín 1.3.-17.3.2019: ubytování na 2 noci - sleva 15 %

Sleva u skupinové turistiky a firemní turistiky dle dohody.

Objednávka akčního balíčku

{checkIn:validation}{name:validation}{email:validation}