Služby hotelu Služby hotelu - fotka 2

V našem hotelu se Vám dostane prvotřídního servisu k uspokojení vašich přání. Váš den začne příjemným výhledem z okna do přírody a pokud snídáte, bude pokračovat výtečnou interkontinentální snídaní, po které se vydáte strávit den dle svého osobního uvážení.

V létě doporučujeme procházku po okolních turistických stezkách, výlet na kole, vyzkoušet bobovou dráhu v nedalekém okolí, lanové centrum, popřípadě návštěvu okolních vesnic za historickými památkami, muzei, či naučnými stezkami. Zima je většinou využita lyžaři- z našeho hotelu velmi pohodlně vyjedete na lyžích přímo na nástupiště sedačkové lanovky, která vás vyveze na vrchol Klínovce, kde budete mít nepřeberné množství sjezdovek a různých dalších lanovek a vleků, jak na českou, tak německou stranu, popřípadě vyrazíte na běžkách na upravované několikametrové tratě, na kterých si na Klínovci velmi zakládáme. Lanovky fungují i v létě, kdy Vás vyvezou na Klínovec, a z něj můžete následně pěšky sejít zase zpět k hotelu.

Po příjemně stráveném dni, kdy je každý většinou již fyzicky znaven, může Váš den pokračovat v sauně/ infrasauně, plaváním v bazénu, nebo si můžete objednat masáž od naší vyškolené masérky, popřípadě využít chromoterapie. Masáže doporučujeme zarezervovat si předem, jelikož naše masérky jsou v odpoledních/večerních hodinách velmi vytížené. 

 

Váš den s největší pravděpodobností zakončíte v naší příjemné prosklené restauraci s výhledem na sjezdovku při servírované večeři, kdy si vždy můžete vybrat z několika sezonních specialit našeho šéfkuchaře a jeho týmu. Nabídkou jídel uspokojíme jak milovníky masa, tak vegetariány, ale i pro mlsné jazýčky vždy máme na výběr z několika domácích zákusků. Pokud máte vybranou polopenzi, nemusíte mít strach, výběr večeří je i zde velmi pestrý.

Nabízíme také samozřejmě i servírované obědy, v případě, že byste svůj den strávili relaxací v hotelu, popřípadě v blízkosti hotelu, a na oběd se vrátili k nám, budete vítáni mezi 11:00-15:00. V případě menší obsazenosti hotelu mimo sezónu jsme schopni Vám uvařit i mimo tento časový úsek- v našem hotelu jste pro nás vždy na prvním místě.

 

Více informací o restauraci

Váš den s největší pravděpodobností
Pokud se Vám ani

Pokud se Vám ani po výborné večeři nebude ještě chtít spát, nabízíme Vám další zábavu v podobě hry kulečníku, stolního fotbálku, zazpívat si Karaoke v separátním salonku, popřípadě si jen tak relaxačně dát drink na našem baru a popovídat si s barmankou/nem. Večerní bar zavíráme až po odchodu posledního zákazníka, je tedy na Vás, zda zůstanete až do rána.

Slevy

Ke všem pobytům objednaných od 1.8.2017, na období 1.8.2017- 30.11.2017 dáváme automaticky slevu 10% na ubytování dle platného ceníku, vč. hotelových služeb.

Ke skupinovým pobytům na období 1.8.2017- 30.11.2017 dáváme navíc další slevu 10% v případě ceny ubytování nad 10.000,- kč, 20% v případě ceny ubytování nad 20.000,- kč.

Živá hudba

Zajistíme Vám doprovodné disko, živou hudbu či soukromý koncert, dle Vašich požadavků a přání, na míru Vašim firemním akcím, či soukromým večírkům…

Objednávka akčního balíčku

{checkIn:validation}{name:validation}{email:validation}