Vychutnejte si pobyt v našich pokojích laděných v uklidňujících, barevných tónech a pokochejte se výhledy z velkých otevíratelných oken s balkony.

Všechny pokoje jsou vybaveny masivním stylovým nábytkem, TV se satelitním příjmem, radiobudíkem, minibarem, telefonem, bezdrátovým připojením k internetu, psacím stolem, balkonem, oddělenou toaletou, velkou koupelnou a možností přistýlky, či dětské postýlky.

Brouzdejte na webu díky vysokorychlostnímu Wi-Fi připojení, nebo si po dlouhém dni napusťte vanu v našich nadprůměrně velkých koupelnách a prostě jen relaxujte…

U nás se budete cítit jako doma!

Jednolůžkové

7x jednolůžkový pokoj (+ přistýlka)

Jedete na dovolenou sami, nebo si přejete tu nejvýhodnější cenu pro dva s využitím přistýlky? Pak je tento pokoj určen právě pro Vás. Vychutnejte si soukromí s prostornou koupelnou se sprchou a toaletou a nejlepšími výhledy z oken díky umístění těchto pokojů v nejvyšších patrech hotelu.

Dvoulůžkové

18x dvoulůžková suita (obývací pokoj + oddělená ložnice + přistýlka)

Jste tříčlenná rodina, nebo jako pár berete rodinného příslušníka na společný relaxační víkend? Pak využijte právě tento pokoj s prostornou koupelnou, s velkou vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Tyto pokoje jsou v našem hotelu nejžádanější. Všechny mají velká okna a vlastní balkon.

Apartmán

2x apartmán (obývací pokoj + 2x oddělená ložnice + přistýlka)

Vyžadujete luxus z hlediska velkého obytného prostoru, nebo je vás prostě jen „hodně“ a chcete bydlet společně? Pak je pro vás právě tento pokoj, který nabízí velkorysý prostor se dvěma velkými oddělenými ložnicemi, každý s vlastní velkou koupelnou s vanou a sprchovým koutem, spojený prostorným obývacím pokojem s možností přistýlky, zádveřím a separátní toaletou. Žádné stísněné prostory jako v jiných hotelech - prostě si to u nás užijte.

Převzetí pokojů: od 14:00, Předání pokojů: do 10:00

Domácí zvířátka jsou v hotelu povolena za poplatek 300 kč/noc. Majitelé zodpovídají za to, že jejich mazlíčci nebudou narušovat noční klid a rušit ostatní hosty hotelu.

Slevy

Nabídka akčních balíčků na období 1.3.-17.3.2019 je pro vás připravena zde.

Akční nabídka pro termín 1.3.-17.3.2019: ubytování na 2 noci - sleva 15 %

Sleva u skupinové turistiky a firemní turistiky dle dohody.

Objednávka akčního balíčku

{checkIn:validation}{name:validation}{email:validation}