Hotel Nástup se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (dříve vsi Wiesenthal - luční údolí), založeném ve 14. století. Samotný hotel byl postavený v roce 1969 a původně sloužil k rekreaci pro skupinu Severočeské doly, v roce 2000 však prošel nákladnou rekonstrukcí a od té doby slouží jako zimní a letní turistické centrum pro širokou veřejnost jak z České, tak Německé republiky, neboť leží těsně na hranici obou států.

Disponujeme 32 pokoji s kapacitou do 100 osob, restaurací, wellness zónou s vnitřním vyhřívaným bazénem, fitness centrem a parkovištěm pro klienty hotelu s kamerový dohledem. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu ve všech prostorách hotelu, které je v ceně Vašeho pobytu.

Vzhledem k naší filozofii a vnímání pobytu na hotelu jako „ozdraveného“, s respektem k nekuřákům a rodinám s dětmi, je celý hotel je nekuřácký. Kuřákům se tímto omlouváme. Ve venkovních prostorách je samozřejmě kouření bez omezení a rádi Vám na terasu restaurace doneseme popelník, popřípadě prodáme cigarety/doutníky.

Hotel
Slevy

Nabídka akčních balíčků na období 1.3.-17.3.2019 je pro vás připravena zde.

Akční nabídka pro termín 1.3.-17.3.2019: ubytování na 2 noci - sleva 15 %

Sleva u skupinové turistiky a firemní turistiky dle dohody.

Objednávka akčního balíčku

{checkIn:validation}{name:validation}{email:validation}