cs

Wellness

Wellness centrum

Pro chvíle odpočinku je Vám k dipozici hotelový bazén vybavený masážní stěnou s vodním hřibem, vodopádem, perličkou a barem s občerstvením. Dále v hotelu můžete využít kondiční koutek, saunu, různé druhy masáží, zábalů a procedur.

BAZÉN - Hotel Nástup, Klínovec

Hotelový bazén (jediný bazén v blízkém okolí SKI AREÁLU KLÍNOVEC) Vám umožní strávit příjemné chvíle aktivním odpočinkem či pouhým lenošením v příjemně vyhřáté vodě. Využít můžete masážní stěnu s vodním hřibem či vodopád . V okamžiku, kdy budete nasyceni vodou, můžete využít kondiční koutek nebo jen tak posedět u baru a občerstvit se.

více informací

SAUNA

V hotelu najdete finskou saunu, pro ty, kteří nemohou využít klasického saunování, je připravena sauna nízkoteplotní nebo aroma sauna, kde pomocí esenciálních olejů zmírníme Vaše respirační potíže.

více informací

WELLNESS PROCEDURY

Pro dokonalou relaxaci a uvolnění máme připraveny procedury, kterými tohoto cíle jistě dosáhneme. Pokud si budete přát, zabalíme Vás do parafínu, prokrvíme Vaše tělo pomocí hydroterapie nebo Vás budeme stimulovat barevným světlem tak, že se budete cítit po psychické stránce jako znovuzrození.

více informací

MASÁŽE

Kdo by neměl rád masáž. Lehnout si, příjemně se uvolnit a nechat prsty zkušené masérky či maséra, aby uvolnily ztuhlé svaly jeden po druhém. Při tom spokojeně podřimovat, vnímat uvolňující doteky a poslouchat relaxační hudbu. Přesně takový zážitek jsou Vám připraveni splnit naši maséři v hotelu Nástup.

více informací

Pobytové balíčky

 • Relaxace na Klínovci v Hotelu Nástup
  Relaxace na Klínovci v Hotelu Nástup

  od 2 245 Kč

 • Zimní pobyt SPECIÁL na 4 dny na Klínovci ve Wellness hotelu Nástup
  Zimní pobyt SPECIÁL na 4 dny na Klínovci ve Wellness hotelu Nástup

  od 3 690 Kč

Novinky

 • Nabídka zaměstnání
  Nabídka zaměstnání

  Nabídka zaměstnání v hotelu Nástup. Prohlédněte si aktuální pozice a přidejte se do našeho skvělého týmu! Více info zde.

 • NOVINKY NA KLÍNOVCI
  NOVINKY NA KLÍNOVCI

  Přečtěte si pár novinek, které pro Vás areál na Klínovci připravil!

 • Zimní pobyty již v prodeji!
  Zimní pobyty již v prodeji!

  Neváhejte a objednejte si svůj zimní pobyt na Klínovci již dnes! Mnoho výhod v jednom pobytu! Ubytování, bohatá snídaně, večeře, volný vstup do bazénu a mnoho dalších výhod!