OD
DO
cs

Wellness

Wellness centrum

Pro chvíle odpočinku je Vám k dipozici hotelový bazén vybavený masážní stěnou s vodním hřibem, vodopádem, perličkou a barem s občerstvením. Dále v hotelu můžete využít kondiční koutek, saunu, různé druhy masáží, zábalů a procedur.

BAZÉN - Hotel Nástup, Klínovec

Hotelový bazén (jediný bazén v blízkém okolí SKI AREÁLU KLÍNOVEC) Vám umožní strávit příjemné chvíle aktivním odpočinkem či pouhým lenošením v příjemně vyhřáté vodě. Využít můžete masážní stěnu s vodním hřibem či vodopád . V okamžiku, kdy budete nasyceni vodou, můžete využít kondiční koutek nebo jen tak posedět u baru a občerstvit se.

více informací

SAUNA

V hotelu najdete finskou saunu, pro ty, kteří nemohou využít klasického saunování, je připravena sauna nízkoteplotní nebo aroma sauna, kde pomocí esenciálních olejů zmírníme Vaše respirační potíže.

více informací

WELLNESS PROCEDURY

Pro dokonalou relaxaci a uvolnění máme připraveny procedury, kterými tohoto cíle jistě dosáhneme. Pokud si budete přát, zabalíme Vás do parafínu, prokrvíme Vaše tělo pomocí hydroterapie nebo Vás budeme stimulovat barevným světlem tak, že se budete cítit po psychické stránce jako znovuzrození.

více informací

MASÁŽE

Kdo by neměl rád masáž. Lehnout si, příjemně se uvolnit a nechat prsty zkušené masérky či maséra, aby uvolnily ztuhlé svaly jeden po druhém. Při tom spokojeně podřimovat, vnímat uvolňující doteky a poslouchat relaxační hudbu. Přesně takový zážitek jsou Vám připraveni splnit naši maséři v hotelu Nástup.

více informací

Pobytové balíčky

Novinky

 • Klínovec
  Klínovec

  Prozkoumejte aktuální sněhovou situaci na Klínovci a přijeďte si zalyžovat. V nabídce pořád máme výhodné pobytové balíčky. V březnu máme ještě pár volných pokojů. Snímky z kamery si prohlédněte zde.

 • Ideální lyžařské podmínky na Klínovci
  Ideální lyžařské podmínky na Klínovci

  Užijte si víkend s parádně připravenými sjezdovkami ve ski areálu Klínovec. V provozu denně od 9:00 do 16:00. Večerní lyžování od 16:00 do 21:00. Sníh: 130-150 cm. 

 • InterSkiregion Fichtelberg – Klínovec
  InterSkiregion Fichtelberg – Klínovec

  Využijte i tento rok úspěšnou přeshraniční spolupráci s Německem a užijte si až 33 km sjezdových tratí. Cena od jeden a půl denních permanentek! Přes hranice a mezi vrcholy Vás zdarma převeze skibus za 10 minut.